Новини та оголошення

З Новим роком та Різдвом Христовим!

опубліковано 27 груд. 2018 р., 23:48 Секретар сільради

Алгоритм вступу до військового інституту

опубліковано 17 груд. 2018 р., 04:44 Секретар сільради

Навіщо українським селянам уповноважена особа органу юстиції?

опубліковано 11 жовт. 2018 р., 06:56 Секретар сільради

Правовий статус ромської національної меншини в Україні

опубліковано 25 вер. 2018 р., 07:10 Секретар сільради   [ оновлено 26 вер. 2018 р., 05:44 ]

Запис без заголовка

опубліковано 20 вер. 2018 р., 04:35 Секретар сільради

Інформація про пільги, що надає Держава учасникам АТО/ООС

Привітання школярів зі святом 1 вересня - Днем Знань. Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

опубліковано 30 серп. 2018 р., 23:34 Секретар сільради

Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання — найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя.

Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший вчитель. Бажаємо їм бути допитливими, активними і не боятися труднощів. Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях. Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. Висловлюємо велику вдячність шановним вчителям за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями й мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення. Зичимо всім школярам сміливості й упевненості в собі, високого натхнення в пізнанні світу, захопливих відкриттів і нових перемог у новому навчальному році!
Зі святом вас!

Заходи до Дня Прапора України

опубліковано 23 серп. 2018 р., 03:47 Секретар сільради

Повідомлення тендерного комітету Русанівської сільської ради

опубліковано 27 черв. 2018 р., 05:26 Секретар сільради

Тендерний комітет провів допорогові процедури: 1)Поточний ремонт дороги по вул. Горіхова в с. Русанів Броварського району Київської області. 2)Капітальне будівництво (придбання) бетонної огорожі кладовища в с. Русанів вул. Гагаріна.