Рішення виконавчого комітету за травень м-ць 2013 року

опубліковано 3 черв. 2013 р., 05:27 Секретар сільради

У К Р А Ї Н А

РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 травня 2013року №20Про стан протипожежного захисту в селіЗаслухавши та обговоривши інформацію Солов»я С.П., сільського голову, керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської радиВ И Р І Ш ИВ :

1.Зобов»язати керівників установ та організацій здійснити практичні заходи по ліквідації порушень у терміни, вказані в приписах державного пожежного нагляду.

2.Силами громадських інструкторів, соцпрацівників. Депутатів сільської ради та членів виконкому с систематично виявляти та брати на облік житлові та господарські будівлі громадян. Схильних до зловживання спиртними напоями та періодично перевіряти стан прот пожежного захисту житлових будинків.

3.Дільничному інспектору міліції при прийомі громадян на опорному пункті проводити роботу по навчанню заходам пожежної безпеки в побуті та громадських місцях.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на Солов»я С.П., сільського голову.Сільський голова С.П.СоловейУ К Р А Ї Н А

РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 травня 2013року №21

Про стан обслуговування одиноких пристарілихЗаслухавши та обговоривши інформацію Солов»я С.П., сільського голови, керуючись підпунктом 3 пункату «а» статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільс якої ради

ВИРІШИВ :1.Інформацію Солов»я С.П., сільського голови, взяти до відома.

2.Роботу соцпрацівниць Загайко Г.А. та Вірич Л.П. вважати задовільною.Сільський голова С.П.Соловей

У К Р А Ї Н А

РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТР І Ш Е Н Н ЯВід 29 травня 2013року №22Про надання дозволу на оформлення технічної документації

на самочинно переобладнання приміщення

Розглянувши заяву Середи Віктора Григоровича про оформлення технічної документації на самочинне переобладнання приміщення на підставі зібраних матеріалів, керуючись ст..30 підпункт 10 пункт «б» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.97р., виконком сільської радиВ И Р І Ш И В :1.Дозволити Середі Віктору Григоровичу оформити технічну документацію на самочинне переобладнання приміщення у житлове - під час нового будівництва на плані 1-1 6.9 кв.м.;1-6 - 5,6 кв.м.; 1-7 – 7,2кв.м.; та 1-5 – 14 кв.м. під час переобладнання за адресою : село Русанів вул. Перемоги. 24.

Броварського району Київської області.2.Дозволити КП КОР «Броварське МБТІ» внести зміни до технічної документації на вказані об»єкти нерухомого майна.

Сільський голова С.П.СоловейComments