Про закріплення житлової площі в селі Русанів

опубліковано 27 лют. 2012 р., 11:53 Секретар сільради   [ оновлено 27 лют. 2012 р., 11:53 ]

У К Р А Ї Н А

РУСАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА   РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ        КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

___________________________________________________________

 

 

ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30 січня 2012                                                                       № 4

 

Про закріплення житлової площі в селі Русанів вул. Гагаріна,17 за дитиною позбавленою батьківського піклування Петькун Кариною Вікторівною та призначення опікуна над майном.

 

                Розглянувши листа служби у справах неповнолітніх Броварської РДА від 11.01.2012року № 20/01-18-4, висновок служби у справах дітей про закріплення житлової площі в селі Русанів вул. Гагаріна. 17 за дитиною позбавленою батьківського піклування та призначення опікуна над майном, враховуючи  ту обставину, що опікуном дитини є тітка Литовченко Тетяна Сергіївна, яка проживає разом з дитиною в селі Русанів вул.Гагаріна, 17, керуючись     підпунктом 2 пункту «б» статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради

 

                                                В и р і ш ив  :

1.Закріпити житлову площу в селі Русанів по вул.. Гагаріна буд.№17 за дитиною, позбавленою батьківського піклування  Петькун Кариною Вікторівною.

2.Покласти на Литовченко Тетяну  Сергіївну  відповідальність за збереження майна та житла підопічного за адресою : Київська область Броварський район село Русанів вул. Гагаріна буд.№17, попередити її про неприпустимість здійснення будь-яких правочинів стосовно цієї житлової площі та майна малолітнього без дозволу органу опіки та піклування.

2.Справа знаходиться у виконкомі Русанівської сільської ради та в службі у справах неповнолітніх Броварської райдержадміністрації.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на  Соловей С.П., сільського голову.


Сільський голова                                              С.П.Соловей

 

Comments