Про закріплення житлової площі в селі Русанів

опубліковано 27 лют. 2012 р., 11:51 Секретар сільради   [ оновлено 27 лют. 2012 р., 11:51 ]

У К Р А Ї Н А

РУСАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА   РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ        КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

___________________________________________________________

 

 

ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30 січня 2012                                                                       № 3

 

Про закріплення житлової площі в селі Русанів вул. Жовтнева,4 за дитиною сиротою Нестроєвим Олександром Сергійовичем та призначення опікуна над майном.

 

                Розглянувши листа служби у справах неповнолітніх Броварської РДА від 11.01.2012року № 19/01-18-4, висновок служби у справах дітей про закріплення житлової площі в селі Русанів вул. Жовтнева,4 за дитиною сиротою Нестроєвим Олександром Сергійовичем та призначення опікуна над майном, враховуючи  ту обставину, що опікуном дитини є дідусь Настроєвий Володимир Якович, який проживає разом з дитиною в селі Русанів вул.Жовтнева, 4, керуючись     підпунктом 2 пункту «б» статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради

 

                                                В и р і ш ив  :

1.Закріпити житлову площу в селі Русанів по вул.. Жовтневій буд.№4 за дитиною сиротою Настроєвим Олександром  Сергійовичем.

2.Покласти на Настроєвого Володимира Яковича  відповідальність за збереження майна та житла підопічного за адресою : Київська область Броварський район село Русанів вул. Жовтнева буд.№4, попередити його про неприпустимість здійснення будь-яких правочинів стосовно цієї житлової площі та майна малолітнього без дозволу органу опіки та піклування.

2.Справа знаходиться у виконкомі Русанівської сільської ради та в службі у справах неповнолітніх Броварської райдержадміністрації.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на  Соловей С.П., сільського голову.

Сільський голова                                              С.П.Соловей

 


Comments