Проект рішення виконавчого комітету за травень м-ць 2013 року

опубліковано 3 черв. 2013 р., 04:50 Секретар сільради

РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКИЙ РАЙОН КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проектів рішень Русанівської сільської ради, які виносяться на розгляд виконкому сільської ради в травні 2013року

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» № 1160-1У від 11.09.2003р. та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об»єднань, виконавчий комітет Русанівської сільської ради повідомляє про оприлюднення проектів рішень Русанівської сільської ради , які будуть винесені на розгляд виконкому сільської ради в травні 2013року:

Порядок денний :

1.Про стан протипожежного захисту в селі.

2.Про стан обслуговування одиноких пристарілих.

3.Про розгляд заяв.Розробником цих документів виступає виконавчий комітет Русанівської сільської ради, до якого просимо надсилати пропозиції та зауваження за поштовою адресою : 07453, с.Русанів, вул.Леніна, 72. Тел. 5-04-71.

Проекти рішень буде розміщено на сайті сільської ради с.Русанів Броварського району Київської області (Rusanivska silrada), доменне ім’я rusaniv-rada.gov.ua Зауваження від юридичних та фізичних осіб, їх об»єднань прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проектів рішень.

Сільський голова С.П.Соловей

«8»травня 2013року

У К Р А Ї Н А

РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

Про стан протипожежного захисту в селіЗаслухавши та обговоривши інформацію Солов»я С.П., сільського голову, керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської радиВ И Р І Ш ИВ :

1.Зобов»язати керівників установ та організацій здійснити практичні заходи по ліквідації порушень у терміни, вказані в приписах державного пожежного нагляду.

2.Силами громадських інструкторів, соцпрацівників. Депутатів сільської ради та членів виконкому с систематично виявляти та брати на облік житлові та господарські будівлі громадян. Схильних до зловживання спиртними напоями та періодично перевіряти стан прот пожежного захисту житлових будинків.

3.Дільничному інспектору міліції при прийомі громадян на опорному пункті проводити роботу по навчанню заходам пожежної безпеки в побуті та громадських місцях.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на Солов»я С.П., сільського голову.Сільський голова С.П.Соловей

У К Р А Ї Н А

РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

Про стан обслуговування одиноких пристарілихЗаслухавши та обговоривши інформацію Солов»я С.П., сільського голови, керуючись підпунктом 3 пункату «а» статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільс якої ради

ВИРІШИВ :1.Інформацію Солов»я С.П., сільського голови, взяти до відома.

2.Роботу соцпрацівниць Загайко Г.А. та Вірич Л.П. вважати задовільною.Сільський голова С.П.СоловейУ К Р А Ї Н А

РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

Про надання дозволу на оформлення технічної документації

на самочинно переобладнання приміщення

Розглянувши заяву Середи Віктора Григоровича про оформлення технічної документації на самочинне переобладнання приміщення на підставі зібраних матеріалів, керуючись ст..30 підпункт 10 пункт «б» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.97р., виконком сільської радиВ И Р І Ш И В :1.Дозволити Середі Віктору Григоровичу оформити технічну документацію на самочинне переобладнання приміщення у житлове - під час нового будівництва на плані 1-1 6.9 кв.м.;1-6 - 5,6 кв.м.; 1-7 – 7,2кв.м.; та 1-5 – 14 кв.м. під час переобладнання за адресою : село Русанів вул. Перемоги. 24.

Броварського району Київської області.2.Дозволити КП КОР «Броварське МБТІ» внести зміни до технічної документації на вказані об»єкти нерухомого майна.

Сільський голова С.П.СоловейComments