Скликання 19 сесії на 20.11.2017р.

опубліковано 9 лист. 2017 р., 00:59 Секретар сільради

  

РУСАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА 

БРОВАРСЬКОГО  РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 «02»листопада  2017 року                                                         №

с. Русанів

 

Про скликання 19 сесії VII скликання

Скликати 20 листопада 2017року о 14.00 год. в приміщенні  сільської ради чергову 19 сесію  VII скликання Русанівської сільської ради з порядком денним :

 

1.Про затвердження фінансового Звіту про виконання та використання сільського бюджету Русанівської сільської ради за 9місяців   2017 року.

2. Про внесення змін до рішення ХІV сесії сільської ради VІI скликання

від 23 грудня 2016 року № 101 “Про сільський бюджет  на 2017 рік”.

3. Про затвердження детального плану території земельної ділянки   для  будівництва та реконструкції існуючих будівель виробничих приміщень по вулиці Жовтневій,39/А в     с. Русанів Броварського району Київської області.

4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кірічук Тетяни Іванівни в с. Русанів   Броварського району Київської області .

5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гаури Тетяни Сергіївни  в с. Русанів   Броварського району Київської області.

6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Авраменко Юлії Вікторівни  в с. Русанів   Броварського району Київської області .

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Гришко Поліни Павлівни в межах с. Русанів Броварського району Київської області.

8 . Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Морозову Андрію Сергійовичу в межах с. Русанів Броварського району Київської області.

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   цільове призначення якої змінюється з ведення особистого селянського господарства на будівництво житлового будинку, господарських будівель і споруд   гр.  Топіхи Антона Володимировича в межах с. Русанів Броварського району Київської області.

10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сапуну Петру Семеновичу. в с. Русанів вул. Трубізька,10 .

11. Про передачу земельної ділянки в оренду гр.. Юрченко Н.П. площею 0,1112га в селі Русанів Броварського району Київської області.

 

Сільський голова                          В.І. Слизюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments