Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку та передачу у власність земельної ділянки гр. Міщенка М.М.

опубліковано 8 лип. 2012 р., 10:32 Секретар сільради   [ оновлено 8 лип. 2012 р., 10:32 ]

У К Р А Ї Н А

 

РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ                                      

                                                                                                                                      № 224 

від   30 травня    2012 року.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку та передачу у власність земельної ділянки гр. Міщенка М.М.

               

Керуючись ст. 34 ст.26 Закону України "Про органи місцевого самоврядування в Україні",   ст.19,22,25,29,30,50 ЗУ "Про землеустрій", ст. 40,118,121 Земельного Кодексу України п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки служб Броварського району, сесія Русанівської сільської ради Броварського району Київської області -

Вирішила:

 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки гр. Міщенка Михайла Миколайовича площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,1100га для ведення особистого селянського господарства в с. Русанів по вул. Жовтнева в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.
  2. Передати у власність земельні ділянки гр. Міщенку М.М. площею 0,2500га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд та площею 0,1100га для ведення особистого селянського господарства в с. Русанів по вул. Жовтнева в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.
  3. Гр. Міщенку М.М. приступити до використання земельних ділянок за цільовим призначенням після отримання та державної реєстрації правовстановлюючого документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                                        С.П.Соловей

 


Comments