Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку та передачу у власність земельної ділянки гр. Красинської Л.М.

опубліковано 8 лип. 2012 р., 10:34 Секретар сільради   [ оновлено 8 лип. 2012 р., 10:34 ]

У К Р А Ї Н А

 

РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ                                      

                                                                                                                                        225

від   30 травня    2012 року.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку та передачу у власність земельної ділянки гр. Красинської Л.М.

               

Керуючись ст. 34 ст.26 Закону України "Про органи місцевого самоврядування в Україні",   ст.19,22,25,29,30,50 ЗУ "Про землеустрій", ст. 40,118,121 Земельного Кодексу України п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки служб Броварського району, сесія Русанівської сільської ради Броварського району Київської області -

Вирішила:

 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки гр. Красинській Любові Миколаївні площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,1800 га для ведення особистого селянського господарства в с. Русанів по вул. Партизанській,35 в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.
  2. Передати у власність земельні ділянки гр. Красинській Любові Миколаївні площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,1800 га для ведення особистого селянського господарства в с. Русанів по вул. Партизанській,35  в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.
  3. Гр. Красинській Л.М. приступити до використання земельних ділянок за цільовим призначенням після отримання та державної реєстрації правовстановлюючого документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                                        С.П.Соловей


Comments