Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку та передачу у власність земельної ділянки гр. Чумакової Г.В.

опубліковано 8 лип. 2012 р., 10:36 Секретар сільради   [ оновлено 8 лип. 2012 р., 10:36 ]

У К Р А Ї Н А

 

РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ                                      

                                                                                                                                        226

від   30 травня    2012 року.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку та передачу у власність земельної ділянки гр. Чумакової Г.В.

               

Керуючись ст. 34 ст.26 Закону України "Про органи місцевого самоврядування в Україні",   ст.19,22,25,29,30,50 ЗУ "Про землеустрій", ст. 40,118,121 Земельного Кодексу України п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки служб Броварського району, сесія Русанівської сільської ради Броварського району Київської області -

Вирішила:

 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку гр. Чумакової Ганни Василівни площею 0,1280 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Русанів по вул. Постишева,3 в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.
  2. Передати у власність земельну ділянку гр. Чумаковій Г.В. площею 0,1280га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд в с. Русанів  по вул. Постишева,3 в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.
  3. Гр. Чумаковій Г.В. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після отримання та державної реєстрації правовстановлюючого документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                                        С.П.Соловей


Comments