Про затвердження технічної документації із землеустрою

опубліковано 14 лют. 2012 р., 07:34 Секретар сільради   [ оновлено 14 лют. 2012 р., 07:34 ]
УКРАЇНА

РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Х СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

Від  25 листопада  2011 року                                                                № 155  

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки та передачу земельних ділянок у власність гр. Жук Г.Н.
      
Розглянувши, виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадянам, врахувавши зміни площ земельних ділянок громадян виявлені при інструментальному обмірі та керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.12,118,121 Земельного Кодексу України сільська рада
   В И Р І Ш И Л А :

3.     Затвердити виготовлену технічну документацію  ТОВ "Інститут земельних реформ та раціонального землекористування"  щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні  ділянки гр. Жук   Галини Никифорівни площею 0,2500га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,028га для ведення особистого селянського господарства в с. Русанів по вул. Гайова,41 в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.
2.Передати земельні ділянки у власність гр. Жук Г.Н., врахувавши зміни площі           земельних ділянок, які були виявлені при інструментальному обмірі.
3.Доручити ТОВ " Інститут земельних реформ та раціонального землекористування"   виготовити державні акти на право  власності на землю.
4.Землевпорядній службі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

Сільський голова                                                       С.П.Соловей

Землевпорядник сільської ради                                     С.Д. Литовченко
                                                                                                           


Comments