Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. України Борсука Олександра Миколайовича в селі Русанів в. Перемоги в адмінмежах Русанівської сільської ради.

опубліковано 8 лип. 2012 р., 10:50 Секретар сільради   [ оновлено 8 лип. 2012 р., 10:50 ]

У К Р А Ї Н А

 

РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ УІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ                                      

                                                                                                                                      № 233 

 

від    30 травня   2012 року.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність   гр. України Борсука Олександра Миколайовича в селі Русанів в. Перемоги в адмінмежах Русанівської сільської ради.

 

 

  Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Борсуку О.М.  для ведення особистого селянського господарства   в селі Русанів по в. Перемоги за рахунок земель запасу Русанівської сільської ради в адмінмежах Русанівської сільської ради,  керуючись ст. 12,151,186  Земельного Кодексу України  та п.34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність   гр. Борсука Олександра Миколайовича для  ведення особистого селянського господарства  площею 0,1834 га  в селі Русанів по в. Перемоги за рахунок земель запасу Русанівської сільської ради в адмінмежах Русанівської сільської ради  . 

2.Передати   гр. Борсуку Олександру Миколайовичу у власність земельну ділянку за рахунок  земель запасу ( угіддя -  рілля)     площею 0,1834 га    для  ведення особистого селянського господарства селі Русанів по в. Перемоги в адмінмежах Русанівської сільської ради.

3.Просити   ТОВ " ЗемЮрКонсалтинг" виготовити державний акт на право власності на земельну ділянку  гр. Борсуку О.М. площею 0,1834га по вул. Перемоги в с. Русанів.

 

            Сільський голова                                                           С.П.Соловей


Comments