Про затвердження проекту землеустрою

опубліковано 14 лют. 2012 р., 07:41 Секретар сільради   [ оновлено 14 лют. 2012 р., 07:41 ]
УКРАЇНА

РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Х  СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

Від  25 листопада 2011 року                                              №     158

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у постійне користування земельної ділянки для реконструкції будівлі побуткомбінату під молитовний дім Свято-Миколаївській парафії української православної церкви по вул. Леніна,82 в с. Русанів  в адмінмежах Русанівської сільської ради.

   Розглянувши проект землеустрою по відведенню земельної ділянки площею 0.1050 га у постійне користування для реконструкції будівлі побуткомбінату під молитовний дім Свято-Миколаївській парафії української православної церкви по вул. Леніна,82 в с. Русанів  в адмінмежах Русанівської сільської ради, враховуючи позитивні погодження : органу земельних ресурсів, природоохоронного органу, санітарно-епідеміологічної служби, органів містобудування та архітектури, охорони культурної спадщини; враховуючи позитивне рішення Комісії з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою,  керуючись статтями 12,124, 186 пункту 1, розділу Х „Перехідні положення” Земельного Кодексу України та Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права релігійних організацій на постійне користування земельною ділянкою" від 15.01.2009року № 8765-УІ, сесія сільської ради
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити  Свято-Миколаївській парафії української православної церкви проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0.1050га для реконструкції будівлі побуткомбінату під молитовний дім Свято-Миколаївській парафії української православної церкви по вул. Леніна,82 в с. Русанів  в адмінмежах Русанівської сільської ради.
2.Передати земельну ділянку в постійне користування для реконструкції будівлі побуткомбінату під молитовний дім Свято-Миколаївській парафії української православної церкви по вул. Леніна,82 в с. Русанів  в адмінмежах Русанівської сільської ради.
 
 Сільський голова                                  С.П.Соловей

Comments