Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність 11-ом громадянам України в селі Русанів в адмінмежах Русанівської сільської ради.

опубліковано 8 лип. 2012 р., 10:48 Секретар сільради   [ оновлено 8 лип. 2012 р., 10:48 ]

У К Р А Ї Н А

 

РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ УІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ                                      

 №232     

 

від    30 травня    2012 року.

 

 

     Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність 11-ом громадянам України  в селі Русанів в адмінмежах Русанівської сільської ради.

 

 

  Розглянувши проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд   в селі Русанів   в адмінмежах Русанівської сільської ради,  керуючись ст. 12, 118, 119,186  Земельного Кодексу України  та п.34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність 11-ом громадянам України ( згідно додатку) для  будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель   в селі Русанів в адмінмежах Русанівської сільської ради . 

2.Передати 11-ом громадянам України   у власність земельні ділянки за рахунок  земель запасу ( угіддя- рілля) загальною площею 1,6604 га   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  в селі Русанів в адмінмежах Русанівської сільської ради.

3.Просити ДП "Київський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" виготовити державні акти на право власності на земельні ділянки 11-ом громадянам України.

 

 

      Сільський голова                                                           С.П.Соловей


ĉ
Секретар сільради,
8 лип. 2012 р., 10:49
Comments