Про затвердження проектів землеустрою

опубліковано 14 лют. 2012 р., 07:23 Секретар сільради   [ оновлено 14 лют. 2012 р., 07:23 ]
                     
У К Р А Ї Н А

РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Х СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

                                    РІШЕННЯ                                      
 

від    25 листопада    2011 року                                                      № 150          


     Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність 6-ом громадянам України  в селі Русанів в адмінмежах Русанівської сільської ради.

 
  Розглянувши проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд   в селі Русанів   в адмінмежах Русанівської сільської ради,  керуючись ст. 12, 118, 119,186  Земельного Кодексу України  та п.34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність 6-ом громадянам України ( згідно додатку) для  будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель   в селі Русанів в адмінмежах Русанівської сільської ради . 
2.Передати 6-ом громадянам України   у власність земельні ділянки за рахунок  земель запасу ( угіддя- рілля) загальною площею 0,8975га   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  в селі Русанів в адмінмежах Русанівської сільської ради.
3.Просити ТОВ  "Український земельний кадастр" виготовити державні акти на право власності на земельні ділянки 6-ом громадянам України.      Сільський голова                                                           С.П.Соловей


ĉ
Секретар сільради,
14 лют. 2012 р., 07:23
Comments