Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку гр. Топіхи С.П.

опубліковано 8 лип. 2012 р., 10:46 Секретар сільради   [ оновлено 8 лип. 2012 р., 10:46 ]

У К Р А Ї Н А

 

РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ                                      

                                                                                                                                        231

від  30 травня  2012 року.

 

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку  гр. Топіхи С.П.

               

Керуючись ст. 34 ст.26 Закону України "Про органи місцевого самоврядування в Україні",   ст.19,22,25,29,30,50 ЗУ "Про землеустрій", ст. 40,118,120,121 Земельного Кодексу України п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, враховуючи заяву гр. Топіхи С.П., сесія Русанівської сільської ради Броварського району Київської області -

Вирішила:

  1. Дати дозвіл на розроблення технічної  документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку гр. Топісі Сергію Петровичу площею 0,13 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  в с. Русанів по вул. Жовтневій,48/а в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.
  2. Рекомендувати гр. Топісі С. П. замовити розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.
  3. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують   право власності на земельну ділянку гр. Топіха С.П. в законодавчо визначеному порядку подати на затвердження до Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

 

Сільський голова                                                        С.П.Соловей


Comments