Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки гр. Лукаш Н.С.

опубліковано 8 лип. 2012 р., 10:43 Секретар сільради   [ оновлено 8 лип. 2012 р., 10:43 ]

У К Р А Ї Н А

 

РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ                                      

                                                                                                                                        229

від  30 травня  2012 року. 

 

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки 

гр. Лукаш Н.С.

                Керуючись ст. 34 ст.26 Закону України "Про органи місцевого самоврядування в Україні",   ст.19,22,25,29,30,50 ЗУ "Про землеустрій", ст. 40,118,120,121 Земельного Кодексу України п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, враховуючи заяву гр. Лукаш Н.С., сесія Русанівської сільської ради Броварського району Київської області -

Вирішила:

  1. Дати дозвіл на розроблення технічної  документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку гр. Лукаш Наталії Сергіївни площею 0,2500 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,1500га для ведення особистого селянського господарства в с. Русанів по вул. Постишева,35 в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.
  2. Рекомендувати гр. Лукаш Н.С. замовити розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.
  3. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують   право власності на земельну ділянку гр. Лукаш Н.С. в законодавчо визначеному порядку подати на затвердження до Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

 

Сільський голова                                                        С.П.Соловей


Comments