Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки гр. Костирі А.П.

опубліковано 8 лип. 2012 р., 10:57 Секретар сільради   [ оновлено 8 лип. 2012 р., 10:57 ]

У К Р А Ї Н А

 

РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ                                      

                                                                                                                                        236

від  30 травня  2012 року. 

 

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки 

гр. Костирі А.П.

                Керуючись ст. 34 ст.26 Закону України "Про органи місцевого самоврядування в Україні",   ст.19,22,25,29,30,50 ЗУ "Про землеустрій", ст. 40,118,120,121 Земельного Кодексу України п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, враховуючи заяву гр. Костири А.П., сесія Русанівської сільської ради Броварського району Київської області -

Вирішила:

  1. Дати дозвіл на розроблення технічної  документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки гр. Костирі Анатолію Павловичу площею 0,2500 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,1600 га для ведення особистого селянського господарства в с. Русанів по вул. Польова,9 в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.
  2. Рекомендувати гр. Костирі А.П. замовити розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.
  3. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують   право власності на земельну ділянку гр. Костирі А.П. в законодавчо визначеному порядку подати на затвердження до Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

 

Сільський голова                                                        С.П.Соловей

 


Comments