опубліковано 14 вер. 2012 р., 02:04 Секретар сільради   [ оновлено 14 вер. 2012 р., 02:04 ]

РУСАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 БРОВАРСЬКОГО  РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ    VI  СКЛИКАННЯ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

„01” серпня  2012  року                                                              № 249

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність   гр. України Лукашу Костянтину Васильовичу в селі Русанів в адмінмежах Русанівської сільської ради.

 

  Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лукашу К.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   в селі Русанів   в адмінмежах Русанівської сільської ради,  керуючись ст. 12,151,186  Земельного Кодексу України  та п.34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лукашу Костянтину Васильовичу площею 0,1498 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Русанів по вул. Старицька, 5 в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

2.Передати у власність гр. Лукаша Костянтина Васильовича земельну ділянку площею 0,1498 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Русанів по вул. Старицькій, 5 в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

3.Гр. Лукашу К.В. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після отримання та державної реєстрації правовстановлюючого документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку згідно ст. 126 чинного Земельного кодексу України.

 

Сільський голова                                                           С.П.Соловей
Comments