опубліковано 14 вер. 2012 р., 02:04 Секретар сільради   [ оновлено 14 вер. 2012 р., 02:04 ]

РУСАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  БРОВАРСЬКОГО  РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ  VI СКЛИКАННЯ

 

    РІШЕННЯ

 

від 1 серпня 2012року                                                                       №248

 

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку та передачу у власність земельної ділянки гр. Топіхи С.П.

               

Керуючись ст. 34 ст.26 Закону України "Про органи місцевого самоврядування в Україні",   ст.19,22,25,29,30,50 ЗУ "Про землеустрій", ст. 40,118,121 Земельного Кодексу України п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки служб Броварського району, сесія Русанівської сільської ради Броварського району Київської області -

Вирішила:

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку гр. Топіхи Сергія Петровича площею 0,1300 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  в с. Русанів по вул. Жовтневій,48/а в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

2.Передати у власність земельну ділянку гр. Топісі С.П. площею 0,1300га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель  в с. Русанів  по вул. Жовтневій,48/а в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

3.Гр. Топісі С.П. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після отримання та державної реєстрації правовстановлюючого документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                                        С.П.Соловей

Comments