опубліковано 14 вер. 2012 р., 02:01 Секретар сільради   [ оновлено 14 вер. 2012 р., 02:01 ]

РУСАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  БРОВАРСЬКОГО  РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ  VI СКЛИКАННЯ

 

    РІШЕННЯ

 

від 1 серпня 2012року                                                                       №247

 

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку та передачу у власність земельної ділянки гр. Денисенко М.С.

                

Керуючись ст. 34 ст.26 Закону України "Про органи місцевого самоврядування в Україні",   ст.19,22,25,29,30,50 ЗУ "Про землеустрій", ст. 40,118,121 Земельного Кодексу України п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки служб Броварського району, сесія Русанівської сільської ради Броварського району Київської області -

Вирішила:

 

1.    Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку гр. Денисенко Марини Сергіївни площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  в с. Русанів по вул. Щорса,11 в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

2.    Передати у власність земельну ділянку гр. Денисенко М.С. площею 0,2500га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель  в с. Русанів  по вул. Щорса,11 в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

3.    Гр. Денисенко М. С. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після отримання та державної реєстрації правовстановлюючого документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                                        С.П.Соловей

 

Comments