опубліковано 14 вер. 2012 р., 02:00 Секретар сільради   [ оновлено 14 вер. 2012 р., 02:00 ]

РУСАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 БРОВАРСЬКОГО  РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ    VI  СКЛИКАННЯ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

„01” серпня  2012  року                                                              № 246

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність 5-ом громадянам України  в селі Русанів в адмінмежах Русанівської сільської ради.

 

           Розглянувши проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд   в селі Русанів   в адмінмежах Русанівської сільської ради,  керуючись ст. 12, 118, 119,186  Земельного Кодексу України  та п.34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність 5-ом громадянам України ( згідно додатку) для  будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель   в селі Русанів в адмінмежах Русанівської сільської ради . 

2.Передати 5-ом громадянам України   у власність земельні ділянки за рахунок  земель запасу ( угіддя- рілля) загальною площею 0,7280 га   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  в селі Русанів в адмінмежах Русанівської сільської ради.

3.Просити ТОВ  "Український земельний кадастр" виготовити державні акти на право власності на земельні ділянки 5-ом громадянам України.

 

Сільський голова                                                           С.П.Соловей

 

 

 

ĉ
Секретар сільради,
14 вер. 2012 р., 02:03
Comments