опубліковано 14 вер. 2012 р., 01:59 Секретар сільради   [ оновлено 14 вер. 2012 р., 01:59 ]

РУСАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 БРОВАРСЬКОГО  РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ    VI  СКЛИКАННЯ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

„01” серпня  2012  року                                                              № 245

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність   гр. України Пономаренко Вірі Вікторівні в селі Русанів в адмінмежах Русанівської сільської ради.

 

  Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пономаренко В.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   в селі Русанів   в адмінмежах Русанівської сільської ради,  керуючись ст. 12,151,186  Земельного Кодексу України  та п.34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.     Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пономаренко Вірі Вікторівні площею 0,1559 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Русанів по вул. Очеретяна,31 в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

2.    Передати у власність гр. Пономаренко Вірі Вікторівні земельну ділянку площею 0,1559 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Русанів по вул. Очеретяній,31 в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

3.    Гр. Пономаренко В.В. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після отримання та державної реєстрації правовстановлюючого документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку згідно ст. 126 чинного Земельного кодексу України.

 

Сільський голова                                                           С.П.Соловей

Comments