опубліковано 14 вер. 2012 р., 01:59 Секретар сільради   [ оновлено 14 вер. 2012 р., 01:59 ]

РУСАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 БРОВАРСЬКОГО  РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ    VI  СКЛИКАННЯ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

„01” серпня  2012  року                                                              № 244

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки та передачу у власність земельних ділянок гр. Юрченку П.О.

                Керуючись ст. 34 ст.26 Закону України "Про органи місцевого самоврядування в Україні",   ст.19,22,25,29,30,50 ЗУ "Про землеустрій", ст. 40,118,121 Земельного Кодексу України п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки служб Броварського району, сесія Русанівської сільської ради Броварського району Київської області -

Вирішила:

1.    Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку гр. Юрченка Петра Опанасовича площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  та земельну ділянку площею 0,1500га для ведення особистого селянського господарства в с. Русанів по вул. Польовій, 3 в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

2.    Передати у власність земельні ділянки гр. Юрченку П.О. площею 0,2500га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд та площею 0,1500 га для ведення особистого селянського господарства в с. Русанів  по вул. Польовій,3 в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

3.    Гр. Юрченку П.О. приступити до використання земельних ділянок за цільовим призначенням після отримання та державної реєстрації правовстановлюючого документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку.

 

Сільський голова                                                        С.П.Соловей

Comments