опубліковано 26 вер. 2012 р., 12:12 Секретар сільради   [ оновлено 26 вер. 2012 р., 12:12 ]

РУСАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 БРОВАРСЬКОГО  РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ    VI  СКЛИКАННЯ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від 12 вересня 2012 року                                                             №268       

 

 

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  для передачі у власність громадянину Довженку М.Я.  для ведення особистого селянського господарства в с. Русанів по в. Окружній

 

  Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Довженку М.Я. для ведення особистого селянського господарства   в селі Русанів по в. Окружній  в адмінмежах Русанівської сільської ради,  керуючись ст. 12,151,186  Земельного Кодексу України  та п.34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Довженку Миколі Яковичу  площею 0,1950 га для ведення особистого селянського господарства в с. Русанів по вул. Окружній в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

2.Передати у власність гр. Довженку М.Я.. земельну ділянку площею 0,1950 га для ведення особистого селянського господарства в с. Русанів по вул. Окружній в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

3.Гр. Довженку М.Я. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після отримання та державної реєстрації правовстановлюючого документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку згідно ст. 126 чинного Земельного кодексу України.

 

Сільський голова                                                           С.П.Соловей

Comments