опубліковано 26 вер. 2012 р., 12:12 Секретар сільради   [ оновлено 26 вер. 2012 р., 12:12 ]

РУСАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 БРОВАРСЬКОГО  РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ    VI  СКЛИКАННЯ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

„12” вересня  2012  року                                                              №  267

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність   гр. України Гулому Руслану Григоровичу в селі Русанів в адмінмежах Русанівської сільської ради.

 

  Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лукашу К.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   в селі Русанів   в адмінмежах Русанівської сільської ради,  керуючись ст. 12,151,186  Земельного Кодексу України  та п.34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гулому Руслану Григоровичу  площею 0,1488 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Русанів по вул. Каштанова,7 в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

2.Передати у власність гр. Гулому Р.Г. земельну ділянку площею 0,1488 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Русанів по вул. Каштановій,7 в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

3.Гр. Гулому Р.Г. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після отримання та державної реєстрації правовстановлюючого документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку згідно ст. 126 чинного Земельного кодексу України.

 

Сільський голова                                                           С.П.Соловей

Comments