опубліковано 26 вер. 2012 р., 12:11 Секретар сільради   [ оновлено 26 вер. 2012 р., 12:11 ]

РУСАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 БРОВАРСЬКОГО  РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ    VI  СКЛИКАННЯ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від   12 вересня      2012 року                                                                             №266

 

„Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки розміром 0.1685 га гр.

Нечипорук Наталії Володимирівни.”

 

             Розглянувши заяву громадянки  Нечипорук Наталії Володимирівни про зміну цільового призначення земельної ділянки розміром 0.1685 га, що знаходиться у її власності для ведення особистого селянського господарства під будівництво житлового будинку та господарських будівель в с. Русанів по вул. Франка, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України № 502 від 11.04.2002 року „Про порядок зміни цільового призначення” та ст. 20 Земельного Кодексу України  та п.34  ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія сільської ради

                                                          ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянці Нечипорук Наталії Володимирівні на виготовлення проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки    з ведення  особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку та господарських будівель в с. Русанів площею 0.1685 га по вулиці Франка .

2.  Роботи по виготовленню проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки розпочати після укладання договору з землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію на їх виконання.

3.     Проект землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки погодити згідно діючого законодавства.

 

Сільський голова                                                С.П.Соловей     

Comments