опубліковано 26 вер. 2012 р., 12:10 Секретар сільради   [ оновлено 26 вер. 2012 р., 12:10 ]

РУСАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 БРОВАРСЬКОГО  РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ    VI  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від    12 вересня  2012 року                                                          №265                     

 

Про розгляд заяви громадянина Міщенка В.А. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Русанів по в. Оболонській.

 

 Розглянувши заяву громадянина Міщенка В.А. про надання згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільської ради в с. Русанів по в. Оболонській, керуючись ст.12,118 Земельного Кодексу України та п.34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Надати згоду на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Міщенку Володимиру Андрійовичу площею 0,20 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу (угіддя - рілля) сільської ради в с. Русанів по в. Оболонській  в адмінмежах Русанівської сільської ради.

      2.Роботи з розробки проекту розпочати після укладання Вами договору з       землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію на їх виконання.

     Проект відведення земельної ділянки погодити згідно чинного законодавства.

3.Проект відведення земельної ділянки не дає права на її використання до встановлення меж  цієї ділянки в натурі (на місцевості), одержання документа, що посвідчує право на неї та державної реєстрації.

 

 

 Сільський голова                                                            С.П.Соловей 

 

Comments