опубліковано 26 вер. 2012 р., 12:07 Секретар сільради   [ оновлено 26 вер. 2012 р., 12:07 ]

РУСАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 БРОВАРСЬКОГО  РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ    VI  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                                                      

від  12 вересня  2012 року.                                                                №260

 

Про надання дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку 

гр. Міщенку В.А.

 

                Керуючись ст. 34 ст.26 Закону України "Про органи місцевого самоврядування в Україні",   ст.19,22,25,29,30,50 ЗУ "Про землеустрій", ст. 40,118,120,121 Земельного Кодексу України п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, враховуючи заяву гр. Міщенка В.А., сесія Русанівської сільської ради Броварського району Київської області -

Вирішила:

1.    Дати дозвіл на розроблення технічної  документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки гр. Міщенка Володимира Андрійовича площею 0,25га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Русанів по вул. Леніна,142 та площею 0,08га для ведення особистого селянського господарства в с. Русанів по в. Леніна в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

2.    Рекомендувати гр. Міщенку В.А. замовити розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.    Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують   право власності на земельні ділянки гр. Міщенка В.А. в законодавчо визначеному порядку подати на затвердження до Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

 

Сільський голова                                                        С.П.Соловей

       

Comments