опубліковано 26 вер. 2012 р., 12:06 Секретар сільради   [ оновлено 26 вер. 2012 р., 12:06 ]

РУСАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 БРОВАРСЬКОГО  РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ    VI  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від   12  вересня   2012 року.                                                               №  259

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність  гр. Солов'я О.П., Солов'я С.П.            

       Керуючись п. 34 ст.26 Закону України "Про органи місцевого самоврядування в Україні", Постановою КМУ №677 від 26.05.2004 року  "Про порядок затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок", ст.19,22,25,29,30,50 ЗУ "Про землеустрій", ст. 40,118,121 Земельного Кодексу України п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, враховуючи позитивні погодження : органу земельних ресурсів, природоохоронного органу, санітарно-епідеміологічної служби, органів містобудування та архітектури, охорони культурної спадщини; враховуючи позитивне рішення Комісії з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою, сесія

Русанівської сільської ради Броварського району Київської області –

Вирішила:

1.    Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Солов'ю Олександру Петровичу  площею 0,1522 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Русанів по вул. Очеретяній,7, гр. Солов'ю Сергію Петровичу площею 0,1561 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Русанів по вул. Очеретяній,29 в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

  1. Передати у власність земельні ділянки гр. Солов'ю Олександру Петровичу  площею 0,1522 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Русанів по вул. Очеретяній,7, гр. Солов'ю Сергію Петровичу площею 0,1561 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Русанів по вул. Очеретяній,29 в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.
  2. Громадянам  Солов'ю О.П., Солов'ю С.П.   приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після отримання та державної реєстрації правовстановлюючого документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку згідно ст. 126 чинного Земельного кодексу України.

 

 Сільський голова                                                                  С.П.Соловей

 

Comments