опубліковано 26 вер. 2012 р., 12:05 Секретар сільради   [ оновлено 26 вер. 2012 р., 12:05 ]

РУСАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 БРОВАРСЬКОГО  РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ    VI  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                                                     

від   12 вересня  2012 року                                                       №257

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку та передачу у власність земельної ділянки гр. Приємницької С.П.

               

Керуючись ст. 34 ст.26 Закону України "Про органи місцевого самоврядування в Україні",   ст.19,22,25,29,30,50 ЗУ "Про землеустрій", ст. 40,118,121 Земельного Кодексу України п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки служб Броварського району, сесія Русанівської сільської ради Броварського району Київської області -

Вирішила:

 

1.    Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку гр. Приємницької Софії Прохорівни площею 0,2000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  в с. Русанів по вул. Оболонській в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

2.    Передати у власність земельну ділянку гр. Приємницькій С.П. площею 0,2000га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель  в с. Русанів  по вул. Оболонській в адміністративних межах Русанівської сільської ради Броварського району Київської області.

3.    Гр. Приємницькій С.П. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після отримання та державної реєстрації правовстановлюючого документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку.

Сільський голова                                                        С.П.Соловей

 

 

 

 

Comments