опубліковано 14 вер. 2012 р., 02:08 Секретар сільради   [ оновлено 14 вер. 2012 р., 02:08 ]

РУСАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  БРОВАРСЬКОГО  РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ  VI СКЛИКАННЯ

 

    РІШЕННЯ

 

від 1 серпня 2012року                                                                       №252

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність   гр. України Безносюк Ю.Д. в селі Перше Травня в адмінмежах Русанівської сільської ради.

 

 

  Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Безносюк Ю.Д. для ведення особистого селянського господарства     в селі Перше Травня по в. Першотравневій   в адмінмежах Русанівської сільської ради,  керуючись ст. 12,151,186  Земельного Кодексу України  та п.34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.    Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  ведення особистого селянського господарства площею 0,1100 га  гр. Безносюк Юлії Дмитрівні   в селі Перше Травня  по вулиці Першотрвневій.

2.    Передати гр. Безносюк Ю.Д.  у власність земельну ділянку площею 0,1100 га для ведення особистого селянського господарства по в. Першотрвневій в селі Перше Травня.

3.    Просити ТОВ "ЗемЮрКонсалтинг" виготовити державний акт на право власності на земельну ділянку  гр. Безносюк Ю.Д.

4.    Гр. Безносюк Ю. Д. приступити до використання земельної ділянки за    цільовим призначенням після отримання та державної реєстрації правовстановлюючого документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку згідно ст. 126 чинного Земельного кодексу України.

 

 

 

Сільський голова                                                           С.П.Соловей

 

Comments