„Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки розміром 0.1809 га гр. Соловей Наталії Петрівни.”

опубліковано 8 лип. 2012 р., 10:55 Секретар сільради   [ оновлено 8 лип. 2012 р., 10:55 ]

У К Р А Ї Н А

 

РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ УІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ                                      

№235 

Від   30 травня      2012 року

 

„Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки розміром 0.1809 га гр.

Соловей Наталії Петрівни.”

 

             Розглянувши заяву громадянки  Соловей Наталії Петрівни про зміну цільового призначення земельної ділянки розміром 0.1809га, що знаходиться у її власності для ведення особистого селянського господарства під будівництво житлового будинку та господарських будівель в с. Русанів по вул. Оболонській, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України № 502 від 11.04.2002 року „Про порядок зміни цільового призначення” та ст. 20 Земельного Кодексу України  та п.34  ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія сільської ради

                                                          ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянці Соловей Наталії Петрівні на виготовлення проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки    з ведення  особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку та господарських будівель в с. Русанів площею 0.1809 га по вулиці Оболонській .

2.  Роботи по виготовленню проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки розпочати після укладання договору з землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію на їх виконання.

3.     Проект землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки погодити згідно діючого законодавства.

 

Сільський голова                                                С.П.Соловей    


Comments