ЗОШ І-ІІІ ступеня

Інформація про Русанівський НВК „ЗОШ І – ІІІ ст.. – ДНЗ” на сьогодення
Всі учні шкільного віку, що проживають в мікрорайоні закладу станом на вересень 2010 року, відвідують школу.

В гуртковій роботі залучено 125 учнів закладу , які відвідують в позаурочний час такі гуртки: духовий оркестр, футбольний гурток, тенісний гурток, ансамбль баяністів та сопілкарів, туристичний гурток.

На обліку в закладі стоять 40 дітей пільгових категорій, надана матеріальна допомога з фонду всеобучу 17 дітям та безкоштовно харчуються 4 дітей.

За минулий рік та І семестр 2010 року не зареєстровано випадків травматизму та правопорушень серед учнів закладу.

На обліку стоять 4 дітей-інвалідів, питання навчання одного з них Стаська Дмитра вирішується, документи в найближчий час будуть направлені на районну ПМПК .

Велика увага в закладі приділяється здоров’ю учнів: було оздоровлено 109 учнів, обстежено медичними спеціалістами 103 дітей під час планового обстеження, зроблено 174 щеплення, застраховано 87 дітей, проводиться робота по залученню дітей до приймання кисневих коктейлів.

В закладі створена і працює дитяча організація: молодша ланка – „Пролісок”,
середня ланка – „Берегиня”.

Працює учнівське самоврядування – учнівська рада, яка бере участь і вирішенні шкільних учнівських проблем.

В закладі працює бібліотека, загальний фонд якої становить 14035 примірників, з них підручників 1 -4 класи - 968, 5 – 9 класи - 1446, 10 – 11 класи – 547.

Середня забезпеченість підручниками по школі - 98%.

Заклад повністю укомплектований педагогічними кадрами, вакансій нема.

Серед вчителів маємо 3 студентів, які заочно навчаються в педвузах і здобувають вищу освіту. Одна вчителька здобуває другу вищу освіту, навчається в Київському Педагогічному університеті ім. Драгоманова по спеціальності „практична психологія”.

Майже всі вчителі забезпечені житлом, на квартирному обліку перебувають 2 вчителів, в шкільному будинку проживає 3 працівників закладу, серед них і направлений молодий спеціаліст – вчителька історії.

4 працівники закладу, в яких місячний заробіток не перевищує 780 грн., користуються соціальною пільгою.

Щороку колектив закладу отримує 10%-кову путівку на оздоровлення персоналу.

Постійно шляхом планової та позапланової атестації педагогічні працівники підвищують свій професійний рівень. За останні 3 року було проатестовано 15 педагогів. Якісний склад колективу значно покращився: 8 вчителів мають вищу категорію, 4 вчителя мають звання „старший вчитель”, 1 вчитель має звання „вчитель-методист”, 2 вчителі нагороджені нагрудним знаком „Відмінник освіти України”.

Педколективом успішно реалізується проблема школи: „Формування в учнів економічного мислення та виховання культури поведінки в умовах ринкового суспільства”.

Згідно поставленої мети введено викладання елементів економіки в 1-4 класах за методикою професора АНУ Н.А. Побірченко. У 5-6 класах викладається курс „Подорож в країну Економіку”, у 8-9 класах - курс „Моя економіка”, у 10-11 класах - курс „Прикладна економіка” під егідою американського фонду „Джуніор Ечівмент Україна”.

В закладі введено профільне навчання по бажанню батьків, учнів, вчителів, враховуючи можливості закладу.

В закладі працює 4 методичних об’єднання: класних керівників, вчителів початкових класів та вихователів, вчителів – філологів, вчителів природничо-математичного циклу.

На обласному святі козацької слави учасників та керівника духового оркестру нашої школи було урочисто прийнято в лави козацтва та вручено значки і посвідчення.

Значно покращилася матеріальна база та умови навчання учнів в закладі:
  • відкрито комп’ютерний клас, що налічує 8 сучасних машин, обладнаний кондиціонером, комп’ютерними програмами.
  • покращені умови роботи системи опалення, каналізації, системи водозабезпечення.
  • працюють в закладі внутрішні туалети, обладнані сучасною сантехнікою.
  • дитячий майданчик обладнаний двома альтанками для проведення ігор на повітрі дітей ДНЗ.
Директор Русанівського НВК О.Р. Зінь
Адреса: Київська обл., Броварський р-н, с. Русанів, вул. Леніна, 105

Телефон: +380 (4594) 35267
Факс: +380 (4594) 35267

Веб-адреса: www.rusaniv.org.ua
Ел. пошта: info@rusaniv.org.ua
Comments