11111111111


РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМА СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від ““ червня  2011 року № 

Про  затвердження Порядку
проведення іспиту кандидатів
на заміщення вакантних посад
державних службовців в апараті,
управліннях, відділах та інших

структурних підрозділах

Броварської районної

державної адміністрації

 

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”, з урахуванням  Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого наказом Головного управління державної служби України від 08.07.2011 № 164, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2011 за № 930/19668, на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 12.09.2011 № 981 «Про затвердження Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців в апараті, головних управліннях, управліннях, відділах та інших  структурних підрозділах Київської обласної державної адміністрації», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Київській області 04.10.2011 року за № 34/752 та з метою об’єктивної оцінки знань та здібностей кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців:

 

1. Затвердити Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців в апараті, управліннях, відділах та інших структурних підрозділах Броварської районної державної адміністрації (далі - Порядок), що додається.

 

2. Апарату, управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації забезпечити дотримання вимог зазначеного Порядку та до 01 листопада 2011 року затвердити відповідні переліки питань для проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців відповідних структурних підрозділів з урахуванням специфіки своїх функціональних повноважень та забезпечити організацію цієї роботи.

 

3. Рекомендувати виконавчим комітетам сільських та селищних рад до 01 листопада 2011 року розробити та затвердити Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад органів місцевого самоврядування, перелік питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки своїх функціональних повноважень та забезпечити організацію цієї роботи.

 

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Броварської райдержадміністрації від 21.10.2002 № 446 „Про затвердження Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців в апараті, управліннях, відділах та інших структурних підрозділах Броварської районної державної адміністрації”, зареєстрованого в Броварському управлінні юстиції 21.10.2002 за № 5/46.

 

5. Розпорядження набуває чинності з дня його оприлюднення.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Кушніренка Ю.І.

 

 

Голова адміністрації                                                          П.П.Іваненко

Comments