Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель с.Русанів та с.Перше Травня Броварського району Київської області в межах населених пунктів


РУСАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМА СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від “30“ червня  2011 року № 79

Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель с.Русанів та с.Перше Травня Броварського району Київської області в межах населених пунктів

Розглянувши технічну документацію з нормативно- грошової оцінки земель с. Русанів та с. Перше Травня Броварського району Київської області в межах населених пунктів Русанівської сільської ради, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: 

  1. Затвердити технічну документацію виготовлену ПП "МиР Агро" з нормативної грошової оцінки земель с. Русанів та с. Перше Травня Броварського району Київської області в межах населених пунктів Русанівської сільської ради. 
  2. Проводити стягнення земельного податку, орендної плати за землю по затвердженій нормативній оцінці земель с. Русанів та с. Перше Травня Броварського району Київської області в межах населених пунктів Русанівської сільської ради. 
  3. Один екземпляр технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Русанів та с. Перше Травня Броварського району Київської області в межах населених пунктів Русанівської сільської ради направити до управління держкомзему у Броварському районі Київської області ( для видачі витягів із технічної документації з нормативної грошової оцінки земель). 
  4. Доручити землевпоряднику Русанівської сільської ради Литовченко С.Д. повідомити орендарів земельних ділянок про необхідність внесення змін в договори оренди землі відповідно до діючого законодавства та умов договору оренди шляхом підписання додаткових угод. 
  5. Землевпоряднику Русанівської сільської ради Литовченко С.Д. повідомити районну податкову інспекцію в м. Бровари про зміни ставок земельного податку за землі населених пунктів с. Русанів та с. Перше Травня Броварського району Київської області в межах населених пунктів Русанівської сільської ради у зв’язку з прийняттям даного рішення. 
  6. Рішення 24 сесії У скликання від 19.11.2009року № 403"Про затвердження нормативно-грошової оцінки земель с. Русанів та с. Перше Травня Броварського району Київської області в межах населених пунктів Русанівської сільської ради" визнати таким,що втратило чинність.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову Солов»я С.П. 

Сільський голова С.П.Соловей

Comments